Logo
Materiały i urządzenia spawalnicze
45-231 Opole, ul. Oleska 121
tel.: +48 77 458 12 72, +48 77 458 14 84
 

ESAB Warrior 750i CC/CV


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Wieloprocesowy zasilacz łuku o dużej mocy

Niezawodny sprzęt do spawania wieloprocesowego prądem o wartości do 850 A, zaprojektowany z myślą o uzyskaniu  wysokiej produktywności w zastosowaniach przemysłowych.

  • Prawdziwie wieloprocesowe rozwiązanie – umożliwia doskonale wydajne żłobienie elektrodami węglowymi o średnicy do 13 mm.
  • Wysoki cykl pracy – zdolność do długiego spawania oraz żłobienia w najróżniejszych zastosowaniach prądem 820 A przy cyklu pracy 60% oraz 750 A przy cyklu pracy 100%.
  • Technologia inwertorowa – system Warrior zapewnia wyjątkową jakość łuku i oszczędność energii – zalety,  których oczekujesz od inwertorowego źródła prądu – w połączeniu z większą wydajnością energetyczną  i energooszczędnością.
  • Trwała i wytrzymała konstrukcja – możliwość użytkowania w trudnych warunkach w pomieszczeniach i na zewnątrz. W połączeniu z podajnikiem Robust Feed PRO model Warrior 750i ze swoją wytrzymałą i odporną na działanie czynników atmosferycznych zamkniętą konstrukcją to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy kluczowe znaczenie mają takie cechy jak mobilność i trwałość.
  • Łatwa obsługa – przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia każdemu błyskawiczne rozpoczęcie  pracy. Pokrętła przystosowane do obsługi w rękawicach ułatwiają regulację.
  • Szeroki zakres tolerancji napięcia z myślą o zgodnościz wymogami regionalnymi.
Funkcje

Dzięki innowacyjnej technologii ESAB i najlepszym dostępnym na rynku rozwiązaniom technologicznym, urządzenie Warrior oferuje funkcje, których Państwo potrzebujecie i innowacje, których oczekujecie.

Spawanie wieloprocesowe

To wieloprocesowe urządzenie zostało opracowane do spawania metodami MIG/MAG z wykorzystaniem drutów litych, FCAW dla drutów proszkowych, MMA oraz TIG, a także do żłobienia elektropowietrznego, zapewniając znamionowy prąd spawania 400A i 500 A w 60% cyklu pracy.

  • Spawanie drutem litym i proszkowym 0,8-1,6 mm
  • Doskonałe parametry spawania łukiem zwarciowym
  • Pełny zakres spawania metodą MMA elektrodami z otuliną rutylową, zasadową oraz celulozową
  • Żłobienie elektrodami węglowymi o średnicy 8-10mm

Wielofunkcyjny panell

Wszystkie elementy sterowania, w tym włącznik zasilania, znajdują się na przednim panelu zapewniając łatwy i szybki dostęp.

Wielofunkcyjny panelCzytelny wyświetlacz w każdych warunkach oświetlenia

Wyświetlacz parametrów napięciowo-prądowych w urządzeniu Warrior umożliwia odczytywanie wskazań w warunkach zewnętrznych pod różnymi kątami.

 

Proste sterowanie

Łatwy w obsłudze oznacza łatwe wykonanie pracy, zatem gotowość do pracy potrwa zaledwie kilka sekund. Pokrętła nastawcze umożliwiają szybką i prostą regulację parametrów nawet w rękawicach spawalniczych.

Zestaw przewodów podłączeniowych

Przewody zespolone (gazowe, wodne, prądowe i sterownicze) pozwalają na szybkie odłączenie na panelu przednim urządzenia i skrócenie czasu konfiguracji, a także zwiększana żywotności, ponieważ przewody umieszczone są w solidnej osłonie ochronnej.

Oddzielony tunel chłodzenia

Chroni urządzenie i utrzymuje najważniejsze elementy elektroniczne wolne od kurzu, oleju i substancji obcych.

Ergonomicznie umieszczone uchwyty

Uławiają przenoszenie i podnoszenie urządzenia podczas transportu i eksploatacji.

Łatwo otwierany panel boczny

Zapewnia szybki dostęp do konserwacji i napraw.

Gumowa wykładzina

Zapewnia dodatkową ochronę górnej części urządzenia.

Współpraca z generatorem

Zapewnia wygodne korzystanie w warunkach zewnętrznych, w każdych warunkach zasilania z generatorów prądotwórczych


 


Załączniki: